Stonoga poetyzuje o przyszłości Polski jeśli wygra PiS. „Facebook zamykany po 21., pochody z flagami na wzór swastyki”

Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga
Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga

Znany przedsiębiorca i filantrop Zbigniew Stonoga prawdopodobnie dał się porwać gorączce sobotniej nocy. Napisał mocny post, w którym nie pozostawił suchej nitki na rządzie PiS. Część z podanych przez niego wizji niedalekiej przyszłości mrozi krew w żyłach.

Jest weekendowa noc, bawicie się na różnych imprezach, biesiadujecie w domach.Zobaczcie jak fajnie… ZADBAJCIE O TO BY NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW NIE WYGRAŁ PiS – napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Wygrana tego faszystowskiego ugrupowania ze skazanym przestępcą Mariuszem Kamińskim, bezkarnym i zarozumiałym „marszałkiem” M.Kuchcińskim, zaburzonym Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Kaczyńskim, jest gwarancją totalnego rozpadu społecznego i Polski – dodał znany polski biznesmen.

Przestrzegam młodych i starszych, Facebooka będą Wam zamykali o 21.00, kto nie będzie katolikiem zostanie wykluczony z życiaspołecznego, a od 01.05.2020 będziecie chodzili w PiS owskich pochodach z flagami na wzór swastyki – przekonywał.

Jesteśmy odpowiedzialni za Polskę.Ona-tak poraniona z podciętym gardłem Konstytucji i Sądownictwa krwawi i wykrwawi się jeżeli nie powstrzymamy tego szaleństwa, kłamstwa i obłudy. Przestrzegam Was – podsumował.