Robert Majka na czarnej liście Żydów. Jest też wzmianka o marszach niepodległości i sprzeciwie wobec roszczeń

Robert Majka. / fot. YouTube
Robert Majka. / fot. YouTube

Robert Majka znalazł się na cenzurowanym u narodu żydowskiego. To pokłosie wywiadu, którego udzielił w kwietniu jednemu z kanałów na YouTube – donosi „Rzeczpospolita”.

Supremacja żydowska, czyli wywyższanie się nad naród polski (…), stała się podstawą funkcjonowania w tym państwie. Dla mnie to jest rzecz niepojęta. Jeśli my nie obronimy państwa polskiego, to nikt za nas, Polaków, tego nie zrobi – m.in. za te słowa Majka trafił do raportu „Nienawiść ponad granicami” Ligi przeciw Zniesławieniom.

Ponadto wskazano, że Majka polecał książkę byłego wielkiego mistrza Ku Klux Klanu wydanej w Polsce pt. „Żydowska supremacja”.

Niewykluczone, że Majka znalazł się w raporcie na wniosek lewicowego Stowarzyszenia Nigdy Więcej. Polska organizacja ściśle współpracuje z Ligą przeciw Zniesławieniom. To z kolei jedna z największych żydowskich organizacji na świecie z siedzibą w Nowym Jorku.

Majka od 2018 roku zasiada w ławach poselskich. W wyborach w 2015 roku kandydował z list Kukiz’15, ale mandatu nie uzyskał. Do Sejmu wszedł jednak w miejsce Wojciecha Bakuna, który został prezydentem Przemyśla. Majka znany jest również jako „antyszczepionkowiec” oraz zagorzały przeciwnik sieci 5G.

„Rozdział na temat Polski w raporcie Ligi przeciw Zniesławieniom nie ogranicza się jednak do posła Majki. Autorzy dokumentu omawiają też związki Davida Duke’a z Narodowym Odrodzeniem Polski, wspominają o marszach niepodległości i manifestacji przeciw żydowskim roszczeniom, która w maju odbyła się w Warszawie” – dodaje „Rzeczpospolita”.

Źródło: rp.pl/NCzas.com