
Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości i dyrektor biura Jarosława Kaczyńskiego zdradza sekrety prezesa PiS. Fogiel uważa, że Kaczyńskiemu założono okropną maskę, nie odzwierciedlającą tego, jaki lider Prawa i Sprawiedliwości jest naprawdę.
– Medialna twarz Jarosława Kaczyńskiego, ta zasadnicza, nie potrafiąca się śmiać, nie znająca się na żartach, nie znająca współczesnego świata jest zupełnie nieprawdziwa. To raczej dorobiona gęba – powiedział Radosław Fogiel w „Expressie Biedrzyckiej”.
Wicerzecznik PiS przekonuje, że Jarosław Kaczyński tak naprawdę jest duszą towarzystwa.
– Pan prezes nie jest zamknięty w wieży z kości słoniowej, ma duże grono przyjaciół – powiedział Fogiel o swoim szefie.
Czy to prawda, czy tylko obliczona na polityczny zysk próba ocieplenia wizerunku prezesa partii rządzącej? Tego raczej się nie dowiemy ponieważ lider PiS-u dobrze chroni swoją prywatność.
Źródło: Super Express