
Janusz Korwin-Mikke odpala wyborczą bombę. Akcja „Money Bomb” ma pomóc w zbiórce na bilbordy kandydata Konfederacji w Warszawie. Można się jeszcze przyłączyć – ale tylko dziś.
Janusz Korwin-Mikke jest 1. na liście Konfederacji w Warszawie. Finisz kampanii chce najwyraźniej przeprowadzić z rozmachem.
W mediach społecznościowych zapowiedział zbiórkę na największe w tej kampanii bilbordy. Mają się pojawić na dobrze eksponowanych miejscach w centrum Warszawy.
– Uwaga, startuje akcja Money Bomb na ogromne bilbordy w Warszawie! – napisał lider Konfederacji.
Akcja „Money Bomb” trwa tylko do końca dzisiejszego dnia do godziny 23:59.
Zainteresowani wsparciem kandydata Konfederacji mogą wpłacać pieniądze na specjalne konto o numerze:
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
W tytule przelewu musi pojawić się adnotacja o treści „Darowizna, jestem obywatelem polskim, mieszkam w Polsce, na kandydata Janusz Korwin-Mikke”