Zbigniew Stonoga odpala bombę! „Kaczyński ukradł 500 milionów euro. W sprawę zamieszana jest rodzina Ziobry” [VIDEO]

Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga , Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Zbigniew Stonoga/fot. Facebook Zbigniew Stonoga , Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

To są gigantyczne pieniądze! To jest największa afera w Polsce! – mówi Zbigniew Stonoga, opisując rzekomą kradzież przez Jarosława Kaczyńskiego blisko 500 milionów euro.

Biznesmen już od kilku dni w social mediach zapowiadał uruchomienie „bomby” dotyczącej prezesa Kaczyńskiego oraz jego współpracowników z partii. Jak się okazuje, Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu dokumentów, które opisują transakcję na niebagatelną kwotę pół miliarda euro.

Osoba, która przekazała mi dokumenty, załączyła również szereg dodatkowych, które wskazują na osobisty udział w tej sprawie Jarosława Kaczyńskiego – zapowiada Stonoga.

Na filmie, który załączony jest poniżej widać skany tychże dokumentów, które mają opisywać ogromny przekręt finansowy. Padają również bardzo konkretne nazwiska osób, które miały być zaangażowane w malwersacje. Mowa jest m.in. o powiązaniach rodziny ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Witold Ziobro, brat Zbigniewa Ziobro odpowiedzialny jest za wyprowadzanie pieniędzy, na różne sposoby, zbliżone do zgodnych z prawem i montowanie budżetu PiS – wskazuje Stonoga.