
REKLAMA
Na południu Francji w departamencie Haute-Garonne doszło do zabawnego incydentu. W Chaum, na drodze N125 na masce samochodu inspekcji dróg usiadł sęp, który nie miał zamiaru się ruszyć.
Na miejsce wezwano patrol żandarmerii. I tu kolejne zaskoczenie. Ptaszysko poczuło chyba sympatię do funkcjonariuszy, bo przeleciało na ich samochód patrolowy. Jeden z funkcjonariuszy uwidocznił ten moment na fotografii, którą opublikowała na Facebooku departamentalna żandarmeria.
REKLAMA
[INSOLITE]VOL PETIT OISEAU 🦅A t il trouvé le point de vue magnifique…. Toujours est-il que ce vautour s est posé…
Opublikowany przez Gendarmerie de la Haute-Garonne Piątek, 4 października 2019
Źródło: Actu 17
REKLAMA