Winnicki odpowiada na atak Pawłowicz! „Mam nadzieję, że będzie Pani miała odwagę te kosmiczne brednie powtórzyć mi prosto w oczy”

Robert Winnicki i Krystyna Pawłowicz. Foto: PAP
Robert Winnicki i Krystyna Pawłowicz. Foto: PAP

Jest odpowiedź na kłamliwy atak Krystyny Pawłowicz na Konfederację. „Mam nadzieję, że będzie Pani miała odwagę te kosmiczne brednie powtórzyć mi, wnukowi Sybiraków, prosto w oczy” – napisał Robert Winnicki. 

Krystyna Pawłowicz na Twitterze zaatakowała Konfederację i nazwała ją antypolską.

– KAŻDY choćby pojedynczy głos na KONFEDERACJĘ to głos na CAŁĄ antyPL OPOZYCJĘ. To głos PRZECIW Polsce, przeciw kontynuacji reform PIS – pisze na Twitterze Pawłowicz.

– Przeciw PIS=PL jawnie są wszyscy: PO, lewacy, PSL i KUKIZ, ci od kur, krów, drzew, Biedronia, Rabieja, demoralizacji, SLD, od Biedronia, Rabieja i Konfederacja, która jest rosyjską tubą, a jej szef zsyłki na Sybir polskich patriotów traktuje jak „odpłatną pracę..Drugi Mazguła… – atakowała posłanka PiS.

Na ten szalony atak posłanki PiS odpowiedział jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość Robert Winnicki.

– W przyszłym tygodniu ostatnie posiedzenie Sejmu. Mam nadzieję, że będzie Pani miała odwagę te kosmiczne brednie powtórzyć mi, wnukowi Sybiraków, prosto w oczy – napisał prezes Ruchu Narodowego.

Źródło: Twitter