Dziadek przedawkował środek na erekcję! W Niedzicy zmarł 79-letni mężczyzna, bo zachciało mu się igraszek z młodą kobietą

Starszy mężczyzna i młoda kobieta/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Starszy mężczyzna i młoda kobieta/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Dramat w jedynym z podhalańskich pensjonatów. Miało być istne „sanatorium miłości”, a wyszła tragedia. 79-letni emeryt przedawkował środek na erekcję. Ostatecznie nie udało się go uratować i zmarł.

Policja z Nowego Targu wyjaśnia okoliczności śmierci 79-latka. Zmarł on w jednym z pensjonatów w Niedzicy na Podhalu.

Oficjalne ustalenia nie są jeszcze znane. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł „Super Express”, mężczyzna zażył środek na erekcję. Jego organizm tego jednak nie wytrzymał. Dostał ataku serca i zmarł.

– W poniedziałek w jednym z pensjonatów w Niedzicy doszło do śmierci mężczyzny w wieku około 80 lat – mówi Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Zwłoki zostały odnalezione w łazience pensjonatu. „Gazeta Krakowska” podkreśla, że według relacji świadków, którzy pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia, przy ofierze odnaleziono opakowanie środków na erekcję.

Starszy mężczyzna przyjechał do pensjonatu z dużo młodszą od siebie kobietą. GK podaje, że mężczyzna za często wspomagał się środkami erekcyjnymi.

Źródło: se.pl