To już koniec! Prawdziwa legenda polskiej muzyki schodzi ze sceny. Fani są załamani

Grzegorz Markowski fot. Wikimedia Commons
Grzegorz Markowski fot. Wikimedia Commons

To już pewne! Jeden z najpopularniejszych zespołów w historii polskiej muzyki, „Perfect” schodzi ze sceny. Skład, którego liderem jest Grzegorz Markowski ogłosił właśnie ostatnią trasę koncertową. Informację o końcu działalności potwierdza także menadżerka.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść – śpiewał w jednej z piosenek Grzegorz Markowski i jak się okazuje, przyszedł czas, aby się to spełniło.

Jak informują dziennikarze „Super Expressu” w 2020 roku fani mogą spodziewać się ostatniej, pożegnalnej trasy koncertowej. I choć jest to informacja zaskakująca, to jednak zważając na fakt blisko 40-letniej kariery, zrozumiała.

Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność. Nie mówimy o powodach – stwierdziła Agnieszka Jaworska, menadżer zespołu Perfect.

Powolny koniec nie jest jednak kompletnym zaskoczeniem dla zatwardziałych fanów zespołu. Już kilka tygodni temu lider, czyli Grzegorz Markowski, wspominał iż jest blisko takiej decyzji.

Taki nasz potencjał na życie, na działanie, na prawdę, na rodzaj energii, którą dostajesz od Stwórcy, z kosmosu… Myślę, że w uczciwy sposób powiem, że ten zasób mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już koniec drogi – mówił w telewizji TVN.

Źródło: SE.pl / NCzas.com