Makabryczny wypadek w Krasnymstawie. Mężczyzna zginął w cukrowni… zasypany burakami [FOTO]

fot. lubelska.policja.gov.pl
REKLAMA

Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają przyczyny nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło 11 października w miejscowości Siennica Nadolna. 59-letni mężczyzna zginął podczas rozładunku buraków.

Po godzinie 11:00 dyżurny krasnostawskiej komendy policji został powiadomiony o wypadku na terenie cukrowni w okolicach Krasnegostawu w województwie lubelskim.

REKLAMA

Jak ustalili policjanci, 59-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny podczas rozładunku przywiezionych przez siebie buraków poniósł śmierć.

Przyczyny wypadku ustalają policyjni technicy, prokurator oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. W toku prowadzonego śledztwa wyjaśniane są okoliczności i przyczyny zdarzenia. Śledczy badają m.in. wersję, czy mężczyzna został uderzony przez tylną część naczepy pojazdu, a następnie przysypany przez tony spadających buraków.

 

Cukrownia Krasnystaw Siennica Nadolna 59 / fot. wikipedia.org/wiki/Cukrownia_Krasnystaw

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

REKLAMA