Tomasz Sommer ostro masakruje ekosekciarzy. „To najlepszy dowód” [PROGNOZA POGODY]

Tomasz Sommer i wysoka temperatura/fot. YouTube/wRealu24.pl/Pixabay
Tomasz Sommer i wysoka temperatura/fot. YouTube/wRealu24.pl/Pixabay

W niedzielę wyborczą w całym praktycznie kraju jest piękna pogoda. Z pewnością nie podoba się to ekoterrorystom krytykującym globalne ocieplenie. Tomasz Sommer wbił w ekosekciarzy szpilę z tej okazji.

Wszystkim wrogom globalnego ocieplenia dedykuję dzisiejszą pogodę, choć to oczywiście nie moja zasługa. Ale to najlepszy dowód, że podniesienie w Polsce średniej o te 2-3 stopnie Celsjusza wyjdzie tylko na dobre – napisał na Twitterze Tomasz Sommer.

Pogoda za oknem może utrzymać się jeszcze kilka dni. Nad Polską znajduje się wyż „Omega” znad Morza Czarnego.

Według wcześniejszych przewidywań synoptyków, od jutra temperatura nieznacznie zacznie się obniżać, wciąż jednak będzie raczej słonecznie. Większy spadek temperatury będzie miał miejsce w połowie tygodnia, nie będzie jednak radykalny i nagły, ale stopniowy w ciągu kilku dni.

W poniedziałek możemy spodziewać się temperatury od dwudziestu stopni Celsjusza wzwyż. Wyjątkiem będą Gdańsk i Szczecin, gdzie słupki pokażą odpowiednio 19 i 18 stopni w ciągu dnia. We wtorek zaś możliwe jest nieznaczne ocieplenie w całym kraju.

W środę na zachodzie i północy kraju będzie chłodniej i możliwe będą opady deszczu. Na Pomorzu i w Poznaniu temperatura wyniesie 17 stopni Celsjusza. W Szczecinie będzie padać.

Źródła: twitter.com/nczas.com/tvn24.pl