PiS już pod presją Konfederacji?! Adam Andruszkiewicz ostro o środowiskach LGBT

Adam Andruszkiewicz. Foto :PAP
Adam Andruszkiewicz. Foto :PAP

Jeszcze nie ma oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych, a wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz czuje się niezwykle pewnie. W swoim najnowszym wpisie na Twitterze przedstawił on w dużym skrócie program Prawa i Sprawiedliwości na najbliższy czas. Środowiska LGBT mogą czuć się zagrożone.

Od dłuższego czasu przedstawiciele ruchu LGBT czują się w Polsce coraz pewniej i organizują niezwykle śmiałe akcje, które nierzadko kończą się profanacjami czy też obrazoburstwem. Niektórzy politycy zapowiadają jednak walkę z tym środowiskiem.

Ostatnio wprost na ten temat wypowiedział się wiceminister Adam Andruszkiewicz. W swoim wpisie na Twitterze wyraził on nie tylko radość ze zwycięstwa PiS w wyborach, ale również zapowiedział działania rządu na najbliższy czas.

Obroniliśmy Polskę! Czas na kontynuację budowy silnego oraz bogatego Kraju! Dokończenie dekomunizacji! Zatrzymanie dyktatu LGBT! Wzrost płac i zachowanie polskiej waluty! Wielka Polska! – napisał Andruszkiewicz w mediach społecznościowych.

Ciekawe, czy środowisko LGBT przestraszy się zapowiedzi wiceministra. A może faktycznie działania tęczowych zostaną powstrzymane?