Kolejne afery, rozczarowanie i finansowe problemy Polaków. Wróżka przewiduje najbliższe miesiące po wyborach. Nie jest dobrze!

Karty tarota fot. pixabay.com
Karty tarota fot. pixabay.com

Gazety będą miały o kim pisać. Polacy będą rozczarowani, znowu będzie uprawiana jakaś prywata. Czeka nas skandal finansowy i będzie też próba… – stwierdza wróżka Anna Kempisty, w trakcie specjalnej sesji dotyczącej najbliższej politycznej przyszłości.

Przypomnijmy, Anna Kempisty to wróżka, która wielokrotnie stawiała karty tarota w sprawach politycznych. Na koncie ma między innymi przewidzenie upadku partii Ryszarda Petru oraz poważną chorobę Jarosława Kaczyńskiego.

Niestety, według wróżki, najbliższe miesiące nie zapowiadają się dobrze. Wręcz przeciwnie, Polacy będą musieli przyzwyczaić się do ogromnego zamieszania i dużych problemów.

Nie będzie porządku, dopóki partia rządząca nie będzie miała ministrów z różnych partii. Wtedy byłoby najlepiej, dopóki tak nie będzie, dopóty będzie kwestia przepychania się tych partii pomiędzy sobą – podkreśla Kempisty.

Jak stwierdza, już niedługo na światło dzienne wypłyną kolejne afery, a jedna z nich będzie szczególnie oburzająca. Będzie ona dotyczyła bardzo dużych pieniędzy i osób, które znajdują się u szczytów władzy.

Dla Polaków rozczarowanie, myślę, że będzie jakiś skandal finansowy […] znowu czeka nas jakaś afera. Będzie próba wyciszenia tej sytuacji – wyczytała z kart tarocistka.

Zdaniem Anny Kempisty w najbliższych latach Polacy muszą się przygotować na problemy prywatne, które powiązane będą z dużą polityką. Jako przykład podała chociażby rynek mieszkaniowy, który przeżyje duży kryzys, ponieważ pospolitego Kowalskiego nie będzie stać na kredyt.

Grudzień 2020 będzie trudna sytuacja związana z bardzo dużymi pieniędzmi. Jakby okazało się, że są jakieś pieniądze niewykorzystane – podsumowała wróżka.

Źródło: Fakt24.pl / NCzas.com