Krzysztof Bosak gościł w TVP Info. Mina Holeckiej bezcenna [VIDEO]

Krzysztof Bosak. Foto: PAP
Krzysztof Bosak. Foto: PAP

Krzysztof Bosak z Konfederacji gościł wczoraj po raz pierwszy w programie „Minęła 20” TVP Info. Widzowie publicznej telewizji w końcu dowiedzieli się o kilku niewygodnych faktach.

Krzysztof Bosak rozpoczął od podziękowania za zaproszenie do programu i przypomnienia iż wielomiesięczna nieobecność Konfederacji w publicznych mediach wynikał nie z bojkotu TVP, ale z braku zaproszeń dla reprezentujących ją polityków.

Cieszę się, że nastąpiła w końcu dobra zmiana w TVP i Konfederacja zagościła w opiniotwórczych programach TVP Info – powiedział.

Bosak poinformował widzów, że ugrupowanie wygrało prawomocnie trzy procesy wyborcze z TVP i czeka na sprostowanie nieprawdziwych danych dotyczących szans Konfederacji i wykonanie prawomocnych wyroków sądu.

Polityk Konfederacji pogratulował innym ugrupowaniom wyników w wyborach i podziękował wszystkim, którzy zagłosowali na listę nr 4.

Podkreślił, że wynik ten został osiągnięty mimo zamilczania przez media i wskazał, że to wynik ogromnej pracy jaka została wykonana przez sympatyków Konfederacji w terenie.

Pierwsze wystąpienie polityka Konfederacji w publicznej telewizji wypadło bardzo dobrze na tle pozostałych zaproszonych do programu.

Bosak pokazał się jako polityk merytoryczny i odrzucający dyskusje na tematy zastępcze, które raz po raz podrzucała prowadząca program Danuta Holecka, która jednocześnie blokowała poruszanie aktualnych i ważnych tematów takich jak kwestia rezygnacji szefa NIK, Mariana Banasia, czy szczegółów dotyczących ustawy budżetowej, w której ma zabraknąć obiecanych przez PiS 13. i 14. emerytury.