Sylwia Spurek, patronka gwałconych krów, która jest weganką chcącą opodatkować bogatych nosi skórzany pasek za 3200 zł [VIDEO] [FOTO]

Dr Sylwia Spurek. Foto: Facebook
Dr Sylwia Spurek. Foto: Facebook

Transgatunkowa feministka walcząca o prawa molestowanych krów, podająca się za wegankę i należąca do ugrupowania walczącego z bogatymi nosi na biodrach skórzany pasek za 3200 zł.

Pani Spurek zgrywa przyjaciółkę zwierząt, których, jak utrzymuje, nie jada i nie chce, aby były zabijane. Okazuje się jednak, że przymyka w tej kwestii oko, jeśli wpadnie jej w nie stylowy pasek od Louis Vuitton. Wtedy pani Spurek zmienia poglądy i może, tym zerwanym biednej krowie lub świni z grzbietu płatem skóry okolić swoją kibić.

Co więcej, pani Spurek jest przedstawicielką Lewicy, której niektórzy członkowie chcieliby narzucić majętnym obywatelom ponad 70 proc. podatku. I znowu: nie przeszkadza to pani Spurek kupować sobie pasek za 3 195 zł.

– Skórzany pasek, za trzy koła, na brzuchu wrażliwej społecznie pani Sylwii Spurek walczącej o prawa zwierząt? Nie może być. – tak Rafał Otoka-Frąckiewicz wyraził na Twitterze swoje, raczej udawane, zdziwienie.

Gwałty na krowach: #rape rack

No, a taka wrażliwa na los zwierząt był jeszcze niedawno pani Spurek. Krów przed gwałtem chciała bronić…

Krowa musi dawać mleko – powiedział Jaok z Pyta.pl

Nie nie nie… dlaczego musi? – przerwała Sylwia Spurek. – Jeżeli jest krową mleczną i się jej nie wydoi to… – chciał wyjaśnić, na co Spurek wtrąciła, że „z mlekiem nie jest jak z moczem”. – Nie daje się bez przyczyny – dodała.

Krowy są gwałcone, żeby zostać zapłodnione. Tzw. rape rack, proszę sobie sprawdzić w Internecie – powiedziała Spurek. – Krowy są gwałcone, by zostać zapłodnione, aby mogły urodzić i dawać mleko. Żadna krowa, podobnie jak żadna kobieta nie daje mleka po prostu – dodała.

A co z krowami, które nie w wyniku gwałtu, tylko tak po prostu, z kolei rzeczy? – zapytał Jaok. Taka sytuacja nie mieściła się jednak w głowie Spurek, która z uśmiechem zapytała „jakiej kolei”.

Źródło: Twitter/Youtube