OMZRiK totalnie zgłupiał. Ogłosili, że PiS chce wsadzić papieża Franciszka za kraty

Franciszek/fot. PAP/PA
Franciszek/fot. PAP/PA

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ogłosił, że PiS chce wsadzić do więzienia papieża Franciszka. Chodzi o obywatelski projekt „Stop pedofilii”, który zainicjowała Fundacja Pro – Prawo do Życia, a nie PiS, ponieważ partia rządząca nie robi nic, co mogłoby uderzyć w LGBT.

PIS CHCE WSADZIĆ DO WIĘZIENIA PAPIEŻA NA TRZY LATA. Prosimy wszystkich z Państwa byście ostrzegli papieża Franciszka by nie przyjeżdżał do Polski gdyż grozić mu tutaj może niebezpieczeństwo ze strony polskich organów ścigania – czytamy w poście OMZRiK.

Papież Franciszek jest bowiem zwolennikiem prowadzenia edukacji seksualnej w szkołach, a partia polskich skrajnych nacjonalistów czyli PiS chcę za edukację seksualną wsadzić ludzi do więzień na 3 lata – kłamie OMZRiK.

Chodzi o obywatelski projekt przedstawiony przez Fundację Pro – Prawo do Życia „Stop pedofilii”, który zakłada karanie osób propagujących i pochwalających pedofilię, nie zaś za to, że prowadzą normalną edukację seksualną.

OMZRiK na poparcie swojej głupoty zacytował Franciszka. – Seks jest darem od Boga. Edukacja seksualna musi być w szkołach – mówił Franciszek.

Franciszek zwrócił też uwagę na dobór odpowiednich podręczników do edukacji seksualnej, mówiąc, że „są rzeczy, które pomagają dojrzeć, ale też takie, które szkodzą”. Podkreślił, że byłoby idealnie, gdyby dzieci o sprawach intymnych uczyły się już od rodziców, ale dodał, że zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe – czytamy w poście OMZRiK.

Ośrodek zapowiedział też autokompromitację. – Nasz Ośrodek prześle do Watykanu list z ostrzeżeniem dla Franciszka, by uważał z przyjazdami do Polski, bo prokuratura Ziobry może go wkrótce aresztować – podsumowano.

Naprawdę są ludzie, którzy utrzymują darowiznami ten kabaret?