Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Jego typ na wybory prezydenckie wielu zaskoczy

Donald Tusk, Andrzej Duda, Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: PAP/Twitter: realDonaldTrump/YouTube
Donald Tusk, Andrzej Duda, Jasnowidz Krzysztof Jackowski. / foto: PAP/Twitter: realDonaldTrump/YouTube

Wybory parlamentarne już za nami, w związku z tym trwają już ożywione dyskusje nad tym, kto wystartuje i kto ma największe szanse w wyborach prezydenckich. Swoją wizję w tym zakresie przedstawił jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wybory prezydenckie odbędą się na wiosnę 2020 roku, prawdopodobnie zarządzone będą na przyszłoroczny maj. To oznacza, że najpóźniej na początku lutego pełną parą ruszy kampania. Do tego czasu partie i koalicje mają czas na wystawienie swych kandydatów.

W szranki stanie prawie na pewno Prezydent Andrzej Duda, który będzie ubiegał się o reelekcję. Poza tym jest wiele niewiadomych, czy Donald Tusk zdecyduje się na powrót do kraju, kogo wystawi Lewica, a kto będzie kandydatem Konfederacji.

Jasnowidz Jackowski odniósł się do ewentualnego pojedynku pomiędzy Donaldem Tuskiem, a Andrzejem Dudą. – Pan prezydent Duda ma swój stały elektorat, który może wydawać się trochę niebezpieczny, ponieważ on nie przyrasta, a stoi w miejscu. Andrzej Duda czy Donald Tusk? Dobre pytanie – zaczął.

Wesprzyj VII Konferencję Prawicy Wolnościowej (kliknij w obrazek).
Wesprzyj VII Konferencję Prawicy Wolnościowej (kliknij w obrazek).

Weźmy pod uwagę fakt, że zarówno Andrzej Duda jak i Donald Tusk mają wielu zagorzałych zwolenników jak i wielu przeciwników. Jeżeli złożymy tych dwóch polityków jako głównych kandydatów w wyborach prezydenckich, to jeden drugiego musi „zjeść”. I w tym przypadku „pożarty” zostanie ten, którego nie widać – ocenił i zakrył zdjęcie Prezydenta Dudy.

Zdaniem jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zwycięzcą wyborów zostanie Donald Tusk, jeżeli tylko zdecyduje się na powrót do kraju i podjęcie rękawicy rzuconej przez Andrzeja Dudę.

Źródło: Super Express