Tak powstaje HIT! Zobacz, jak tworzą film o życiu Zenka Martyniuka. „My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok” [FOTO]

Zenek i Danuta Martyniuk. / foto: YouTube/discopolo.info
Zenek i Danuta Martyniuk. / foto: YouTube/discopolo.info

Prace nad filmem biograficznym o Zenku Martyniuku nabierają tempa. Król disco-polo doczeka się opowiedzenia swej historii w filmowych kadrach, a w postaci z jego rodziny wcielą się największe gwiazdy.

Tego Pana nikomu nie trzeba przedstawiać. Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce i niekwestionowany król disco-polo.

30 lat na scenie sprawiło, że powstał pomysł nakręcenia filmu o kultowym muzyku. Teraz prace przeszły już na nowy wyższy poziom i trwa kręcenie kolejnych scen.

W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd, w postać głównego bohatera wcieli się Krzysztof Czeczot, z kolei miłość życia Zenka, czyli Danutę Martyniuk, zagra Klara Bielawka.

Odtwórca głównej roli, czyli Krzysztof Czeczot uchylił nieco rąbka tajemnicy i pokazał jak wyglądają przygotowania do premiery na Instagramie.

Hej, hej, kochani! Jak się bawicie? My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii. Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert. Pamiętacie ten dzień? – napisał aktor.