Jan Kulczyk żyje? „No pewnie!” Szokujące wyznanie Jakimowicza na wizji [VIDEO]

Rafał Otoka-Frąckiewicz, Jan Kulczyk i Jarosław Jakimowicz/fot. YouTube
Rafał Otoka-Frąckiewicz, Jan Kulczyk i Jarosław Jakimowicz/fot. YouTube

Gościem Rafała Otoka-Frąckiewicza byli Jarosław Jakimowicz oraz Jacek Wrona. W telewizji braci klęczących wpolsce.pl poruszano kwestię policji, złodziejstwa oraz realiów transformacji ustrojowej. W pewnym momencie, zupełnie przypadkiem, pojawił się wątek Jana Kulczyka. Jednak wypowiedź ta nie przejdzie bez echa!

Dla mnie to jest dziki kraj. Poszedłem do Teatru Kwadrat na premierę teatralną. Siedziałem w pierwszym rzędzie, obok mnie siedziała pani Niemczycka – wspominał Jakimowicz, na co Otoka-Frąckiewicz dopowiedział „czyli też mafia”, po czym się zaśmiał.

Ja już nic nie powiem, bo już jestem homofobem, jestem rasistą, więc jak jeszcze to powiem, to już w ogóle. Jeśli jeszcze powiem, że Kulczyk żyje, to też mi się już dostało – kontynuował.

A żyje Kulczyk? – zapytał prowadzący?

No pewnie, że żyje – odparł beznamiętnie Jakimowicz.

Wesprzyj VII Konferencję Prawicy Wolnościowej (kliknij w obrazek).
Wesprzyj VII Konferencję Prawicy Wolnościowej (kliknij w obrazek).

To nie pierwsza taka wypowiedź aktora na temat śmierci dra Jana Kulczyka. Wcześniej już podobny osąd wygłosił na antenie Polsatnews.

Odpowiem Wam tylko jedną rzecz. Co widzieliście na filmie „Młode Wilki”? Widzieliście to, co widział Szwedes w samochodzie, czyli że się rozpryskuje głowa jego przyjaciela na szybie. Nie było pogrzebu, nie było leżących zwłok – mówił Jakimowicz w „Skandalistach” u Agnieszki Gozdyry.

A może on to musiał zobaczyć, żeby uratować ich przyjaźń, żeby on się wycofał z tego, żeby nie wszedł. Nie tacy wracali, ja w filmie „Młode Wilki” mówię taki tekst, który jest przypadkowy wtedy, ale jakże on jest ładny i pasuje do paru innych zdarzeń z naszego życia politycznego, np. teraz. Patrz: moim zdaniem Pan Kulczyk. „Jeżeli chcesz wyjść z tego biznesu, to zrób tak, żeby wszyscy myśleli że nie żyjesz” – dodał Jakimowicz.

Poniżej pełen program. Wspomniany wątek zaczyna się 16 minucie 40 sekundzie materiału.