Magdalena Adamowicz niedawno pochowała męża, a już robi karierę. Była prezydentowa Gdańska rozpoczyna karierę wokalną?

Magdalena Adamowicz. / foto: Instagram
Magdalena Adamowicz. / foto: Instagram
REKLAMA

Wdowa po ś.p. Pawle Adamowiczu, tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska, niedawno odebrała uhonorowanie miasta z rąk księżnej Asturii podczas elitarnej gali, która odbyła się w Oviedo. W ubiegłym tygodniu otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem był to medal „Przyjaciel Domu” pomocy społecznej. Magdalena Adamowicz wciąż spija śmietankę z działalności męża.

REKLAMA