Czeka nas POGODOWY ARMAGEDON! Nadciąga ZIMA TRZYDZIESTOLECIA. Meteorolodzy są przerażeni [PROGNOZA POGODY]

Warunki na Łomnicy po stronie słowackiej / Fot Facebook/
REKLAMA

Nadciąga Zima Trzydziestolecia. W Wielkiej Brytanii metrolodzy są w panice, ostrzegają przed falą mrozu większą niż śmiertelna „Bestią ze Wschodu” z 2018 roku.

Z Syberii nadciąga potężna fala mrozu i chłodu, przez to zima we wschodniej Europie – od wschodniej Polski przez Ukrainę, Białoruś i Rosję, ma być ekstremalnie mroźna.

REKLAMA

Portal AccuWeather przewiduje, że zima 2019/2020 w Polsce będzie się mocno różnić ze względu na region naszego kraju – mieszkańcy wschodniej Polski muszą się przygotować na mróz i śnieg.

Co więcej metrolodzy z portalu AccuWeather mówią o „atakach syberyjskiego mrozu” na Europę wschodnią i Wielką Brytanię.

Informacje o zimowej „apokalipsie” potwierdza zespół ekspertów ds. Klimatu z University College London. Przewidują oni, że zamarznięte arktyczne powietrze może spłynąć do Wielkiej Brytanii i Europy.

Twierdzą oni, że tak zwana „Bestia ze Wschodu”, zimna fala powietrza, oficjalnie nazwana „Antycyclone Hartmut”, która spustoszyła Wielką Brytanię i zabiła 17 osób w 2018 roku, może się powtórzyć również w tym roku.

Co więcej, według brytyjskich metrologów w tym roku prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Czekają nas obfite opady śniegu i mróz. Jak widać póki co globalne ocieplenie skapitulowało.

Źródło: AccuWeather/ express.co.uk

REKLAMA