Agnieszka Woźniak-Starak i najbliżsi na grobie Piotra. Wdowa na miejsce przyleciała helikopterem

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: Instagram.com/@aga_wozniak_starak
Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: Instagram.com/@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć po zmarłym mężu. W dniu Wszystkich Świętych wraz z teściami odwiedziła grób producenta filmowego w Fuledzie na Mazurach. Na miejsce udała się helikopterem.

Na grobie zmarłego Piotra Woźniak-Staraka zgromadziło się kilkanaście osób. Oprócz żony Agnieszki, byli również rodzice oraz najbliżsi przyjaciele.

Rodzina i znajomi Woźniak-Staraka już od rana przygotowywali całą ceremonię. Odbyła się prawdziwa rewia. Ogromne wiązanki, kilkanaście krzeseł w miejscu pochówku oraz poczęstunek w willi współzałożyciela Watchout Productions. Część gości przyjechała już dzień wcześniej samochodami.

Na miejsce doleciały również helikoptery. Jednym z nich przyleciała wdowa po tragicznie zmarłym producencie, Agnieszka Woźniak-Starak. Lądowanie pokazał w swoim nagraniu „Super Express”, którego pracownik znajdował się na miejscu zdarzenia. Jak podaje gazeta, podczas modlitwy wszyscy goście trzymali się za ręce.

Zjednoczeni prosili o pokój duszy Piotra, a następnie udali się do rezydencji Woźniak-Staraka. Luksusowe pojazdy zdobiły wjazd na posesję. Helikoptery wzbudziły sensację w okolicznych wsiach, ale wszyscy mieszkańcy spodziewali się nietuzinkowej ceremonii na cześć miliardera.