Szok! Róża Thun zachwyca się prowokacją pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. Foto: PAP
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. Foto: PAP
REKLAMA

W Halloween przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego urządzili pod jego domem chucpę, która odbiła się szerokim echem w internecie. Uczestnicy zajścia zachowywali się w skandaliczny sposób. Teraz ich postępowaniem zachwyca się Róża Thun.

Róża Thun zamieściła na swoim profilu na Twitterze nagranie, które wcześniej udostępnił profil wolne-media.pl. Pod filmem zamieściła swój komentarz, który dla wielu osób może być wręcz szokujący.

REKLAMA

„Czyż nie są genialni?” – napisała eurodeputowana Koalicji Obywatelskiej.

Komentarz ten nie spodobał się nawet zwolennikom ugrupowania, które reprezentuje Thun. Pod wpisem pojawiły się głosy zażenowania.

„Żenada do kwadratu, i mówię to jako dobrze życzący całej demokratycznej opozycji” – napisał jeden z internautów.

Zachowanie Róży Thun jest tym bardziej nie na miejscu biorąc pod uwagę fakt pokrewieństwa pomiędzy nią, a Jarosławem Kaczyńskim, o czym media informowały w ostatnim czasie.

REKLAMA