Sam stawił czoła hordzie kiboli! Polski bramkarz wygonił niemieckich chuliganów [VIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło w Bundeslidze, gdzie 1.FC Union Berlin podejmował Herthę Berlin w pierwszych, derbach stolicy Niemiec na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W pewnym momencie na murawie stadionu pojawili się kibole lokalnej drużyny.

Na grupę kibiców ruszył… polski bramkarz 1.FC Union Berlin i sam przepędził ich poza linię boiska. Rafał Gikiewicz może więc po meczu wpisać sobie w tabelkę podwójny sukces.

W 90 minucie meczu gola po rzucie karnym zdobył Sebastian Polter i Union Gikiewicza mogło cieszyć się z pierwszego, historycznego zwycięstwa w derbach Berlina na tym poziomie rozgrywek. Polski bramkarz zachował czyste konto.

BREJKING!Podczas pierwszych w historii derbów Berlina na najwyższym szczeblu, zamaskowani fani Union wtargnęli na boisko. Powstrzymał ich bramkarz Rafał Gikiewicz.Tak to jeden Polak zatrzymał hordę Niemców 😅PS. Union wygrał z Herthą 1-0 po golu w 90 minucie