Krwawa zemsta mafii. Oficer który aresztował syna „El Chapo” zamordowany. Dostał 155 kul

Chwila zamachu. Fot. screen The Star

Oficer elitarnej jednostki policji, który brał udział w operacji aresztowania syna „El Chapo”, został brutalnie zamordowany po tym, jak dwóch mężczyzn oddało w jego kierunku serie z pistoletów maszynowych.

„El Chapo” uważany za „najpotężniejszego handlarza narkotyków na świecie” jest szefem narkotykowego kartelu meksykańskiego Sinaloa. Obecnie przebywa w więzieniu w USA.

Ovidio Guzman, syn „El Chapo”, został na krótko schwytany przez meksykańską policję, co wywołało szokującą strzelaninę na ulicach. Władze zostały później zmuszone do uwolnienia Guzmana.

Jeden z funkcjonariuszy elitarnej jednostki policji biorący udział w operacji został zastrzelony przed centrum handlowym.

Dwaj mordercy podjechali samochodem do centrum handlowe a następnie oddali serie z pistoletów maszynowych do oficera w samochodzie. W sumie jego ciało przeszyło 155 kul.

Zamordowany oficer zajmował wysokie stanowisko w resorcie bezpieczeństwa kraju. Sekretarz bezpieczeństwa publicznego Cristobal Castaneda Camarillo i podsekretarz Hernandez Leyva pojawili się na miejscu zbrodni tego samego ranka, aby nadzorować śledztwo.

Źródło: The Drudge Report