Nowa doradczyni Trumpa: „Każdy, kto zwraca się przeciw prezydentowi, będzie pokonany przez krew Jezusa”

Paula White i Donald Trump. Facebook/ PAP
Paula White i Donald Trump. Facebook/ PAP

Takiego wsparcia prezydent USA jeszcze nie miał. Nowa doradczyni Donalda Trumpa, Paula White, jest teleewangelistką biblijnych nauk. Została duchową doradczynią prezydenta i stwierdziła, że wszyscy jego przeciwnicy zostaną pokonani przez krew Jezusa.

W USA lewicowe środowiska są załamane, bo Paula White jest w Stanach Zjednoczonych znaną teleewangelistką. Od lat głosi tzw. ewangelię dobrobytu, w której przekonuje, że Bóg zapewni jej wiernym materialny sukces, oczywiście jak wierni przekażą na jej konto odpowiednie darowizny. Dodajmy, że według „Fox News” jej majątek szacowany jest na ponad 5 mln dolarów!

W ubiegłym tygodniu White została oficjalnie doradczynią Donalda Trumpa ds. rządowego programu Inicjatywa Wiary i Możliwości. Odprawiła tez publiczną modlitwę, w której potępiła wszystkich, którzy sprzeciwiają się prezydentowi.

Co więcej, jak podaje „Super Express” kaznodziejka miała w ostrych słowach stwierdzić, że przeciwnicy Trumpa, używają czarnej magii i są w sojuszu ze złymi duchami.

– Panie, prosimy cię, byś uchronił prezydenta przed jakąkolwiek pułapką wroga. Każdy, kto zwraca się przeciw prezydentowi, będzie pokonany przez krew Jezusa – mówiła podczas modlitwy.

W „Białym Domu” robi się ciekawie…

Źródło: Super Express