Aktor grający abortera w filmie „Nieplanowane” naprawdę nim był. To od niego pochodzą materiały pokazujące, jak wygląda aborcja [WIDEO]

Państwo Levatino/fot. YouTube/Rafael Film
Państwo Levatino/fot. YouTube/Rafael Film

W serwisie YouTube opublikowano rozmowę z państwem Levatino. Anthony Levatino w filmie grał ginekologa, który mordował dzieci w placówce Planned Parenthood. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu w przeszłości również się tym zajmował. Zamordował ponad tysiąc dzieci. To od niego też pochodzą zdjęcia i filmy udostępniane m.in. przez Fundację Pro – Prawo do Życia pokazujące, jak naprawdę wygląda aborcja.

Anthony Lebatino w filmie mówi o tym, jak po raz kolejny udał się do placówki, by zamordować dziecko.

Pojawiłem się w sali operacyjnej nr 9 Centrum Medycznego Albamy ak setki razy przedtem, by dokonać późnego zabiegu. Nic specjalnego – wspomina Anthony Levatino. – To była rutyna, moja praca – dodaje.

Wyznaje też, że w swoim życiu zamordował około 1,2 tys. dzieci, z czego ponad 100 było w późnej fazie rozwojowej, tzn. wykonywane po trzecim miesiącu od zapłodnienia.

Inną ciekawą rzeczą jest fakt, że to właśnie od Anthony’ego Levatino obrońcy życia mają materiały filmowe i zdjęciowe pokazujące, jak wygląda aborcja.

Źródła: youtube.com/stopaborcji.pl/kontrrewolucja.net