Jasnowidz Krzysztof Jackowski brutalnie szczerze o byciu Polakiem. „Wkurza mnie, że ciągle jesteśmy na kolanach” [VIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube

Najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, na swoim kanale YouTubowym, odpowiedział na dość trudne pytanie. Internauta zapytał go, czy Pan Krzysztof jest szczęśliwy z tego, że jest Polkiem? – Wkurza mnie, że ciągle jesteśmy na kolanach – odparł. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od paru miesięcy prowadzi na YouTubie niezwykle popularny autorski program. Tam opowiada o swoich wizjach, przemyśleniach i czasami nawet przeprowadza wizje na żywo.

Często też, Pan Krzysztof mówi o polityce i sprawach krajowych. Wprost stwierdził między innymi, że popiera Konfederację. Teraz odpowiedział na dość trudne pytanie: Czy jest szczęśliwy, że jest Polakiem?

Przełknąłem ślinkę. Ehhh… W takich epokach żyłem, gdzie słyszałem, że Polska się ciągle reformuje. Wkurza mnie, że ciągle jesteśmy na kolanach. I to przed większością świata – zaczął jasnowidz z Człuchowa.

Nie mamy kręgosłupa, charakteru Polskiego. Wkurza mnie to! Nawet ta polityka przed Stanami Zjednoczonymi. Jak można być tu silnym, czuć się Polakiem,skoro politycy, których wybieramy, nie mają charakteru – dodał.

Na kolanach się nic nie ugra! Zwłaszcza w tych czasach – powiedział wzburzony Jackowski.

Źródło: YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official