Maskara w USA! Mężczyzna w szale zamordował żonę i córeczkę! Kobiecie obciął głowę

Yonathan Tedla zabił swoja rodzinę, potem się powiesił. Foto: Facebook
Yonathan Tedla zabił swoja rodzinę, potem się powiesił. Foto: Facebook

Maskara w USA! Nowojorska policja wyjaśnia przebieg krwawej zbrodni na Harlemie. W mieszkaniu przy West 121st Street policjanci dokonali makabrycznego odkrycia, znaleźli tam zakrwawione ciała trzech osób: kobiety, jej pięcioletniej córeczki oraz męża. Kobieta miała obciętą głowę.

Jak podaje „The Sun”, policja, która przyjechała tam po zgłoszeniach od sąsiadów, zaalarmowanych potwornymi odgłosami dochodzącymi z mieszkania. Po wejściu do domu, funkcjonariusze odkryli makabryczną zbrodnię. Wszędzie było pełno krwi!

Funkcjonariusze znaleźli ciała 42-letniej Jennifer Schlecht i 5-letniej Abaynesh Schlecht Tedla. Kobieta miała zdekapitalizowaną głowę! Dziewczynka miała ranny kłute na ciele, zwłaszcza w okolicach szyi.

Jak podaje „The Sun” ciało matki było w łazience, a dziewczynki w sypialni. Zwłoki urodzonego w Etiopii Tedla znaleziono w osobnej sypialni. Prawdopodobnie po zamordowaniu swojej rodzinny powiesił się.

Przerażające sceny zostały odkryte w środę po tym, jak oboje rodzice nie pojawili się na rozprawie rozwodowej w sądzie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna brutalnie zamordował żonę, a następnie córkę. Po dokonaniu rzezi, sam odebrał sobie życie.

Mąż groził mojej córce, że jeśli złoży dokumenty rozwodowe do sądu, to zrujnuje jej życie i zabierze jej wszystko – mówił mediom ojciec zamordowanej kobiety.

Źródło: Super Express/The Sun