To już dzisiaj! Michalkiewicz, Korwin-Mikke, Ziemkiewicz, Sommer, Mentzen, Braun, Winnicki, Dziambor, Bosak, Kulesza, Sośnierz i inni. WSTĘP WOLNY!

VII Konferencja Prawicy Wolnościowej odbyła się w październiku 2019 roku dzięki wsparciu Fundacji Najwyższy CZAS!
VII Konferencja Prawicy Wolnościowej odbyła się w październiku 2019 roku dzięki wsparciu Fundacji Najwyższy CZAS!

Dzisiaj startujemy! 9 i 10 listopada – VII Konferencja Prawicy Wolnościowej. W Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie (plac Zamkowy obok kościoła św. Anny) pojawią się największe gwiazdy ideowej prawicy w Polsce. Wśród prelegentów politycy, a także publicyści.

Startujemy w sobotę 9 listopada od godziny 9:30 – rozpoczną się wówczas targi książki. O godzinie 10:00 pierwszy z prelegentów Jan Kubań z fundacji PAFERE.

O 11.00 Stanisław Michalkiewicz wygłosi prelekcję pt. Zdrada nr 447!

O godzinie 13:30 Janusz Korwin-Mikke z wykładem pt. Kiedy wolność zwycięży?

Następnie zmiana pokoleniowa. Już o 15:15 wykład jednego z liderów Konfederacji Sławomira Metnzena pt. Łatwiej to już było. Co teraz czeka Konfederację?

Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia imprezy będzie wyjątkowa debata posłów Konfederacji pt. Wolność a Niepodległość. Pojawią się na niej przedstawiciele Ruchu Narodowego: Robert Winnicki oraz Krzysztof Bosak.

Debatować z nimi będą przedstawiciele partii KORWiN: Dobromir Sośnierz, Jakub Kulesza oraz Artur Dziambor. Całość poprowadzi redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer.

W niedzielę drugi dzień naszej Konferencji. Rozpocznie się on o 10:00 od kawowego networkingu. Godzinę później Marcin Adamczyk, który opowie o mitach globalnego ocieplenia.

O godzinie 13:00 debata, będąca kontynuacją męskiej rozmowy Tomasza Sommera z Rafałem Ziemkiewiczem. Motywem przewodnim będzie: Jak wygrać z PiS-em? I czy koniecznie trzeba?

Na zakończenie naszej konferencji o godzinie 15:00 w niedzielę wystąpi Grzegorz Braun, który opowie o tym Kto naprawdę rządzi Polską?

Wszystkich już dziś zapraszamy do Centralnej Biblioteki Rolniczej w sobotę od godziny 9:30 oraz w niedzielę od godziny 10:00. Tych którzy nie będą mogli być osobiście zachęcamy do śledzenia transmisji w naszej NCzasTV!