Agnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com/aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak fot. instagram.com/aga_wozniak_starak
REKLAMA

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu. Przez wiele tygodni nie publikowała nic w internecie, ani nie pojawiała się w telewizji. Teraz jednak by zwieńczyć dzieło męża wstawiła wpis na Instagramie. O co chodzi? 

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci ukochanego męża, pomału wraca do mediów społecznościowych i show biznesu.

REKLAMA

Teraz opublikowała swoje zdjęcie na Instagramie i zachęciła swoich fanów do oglądania filmu „Ukryta Gra”, który zdążył wyprodukować jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

„Ukryta Gra” z Billem Pulmanem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, jest ostatnim filmem, jaki zdążył wyprodukować Piotr Woźniak-Starak. Przy samej produkcji swój wkład miała również Agnieszka Woźniak-Starak, współtworzyła ona materiał ukazujący kulisy powstania produkcji.

Dziennikarka po raz pierwszy od śmierci męża, opublikowała wpis w mediach społecznościowych.

„To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of” – czytamy we wpisie.

Źródło: Instagram

REKLAMA