„Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y” – taki post na FB zamieściła Biejat. PiS oddał jej Komisję ds. Rodziny [FOTO]

Magdalena Biejat i Jarosław Kaczyński (kolaż) / Fot. PAP
Magdalena Biejat i Jarosław Kaczyński (kolaż) / Fot. PAP

„Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y” – taki post na FB rok temu zamieściła Magda Biejat z Partii Razem. Prawo i Sprawiedliwość uczyniło ją szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny.

Magdalena Biejat, która należy do partii Razem – do Sejmu weszła z list SLD – została szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ostatnio „zabłysnęła” w sieci deklarując, że będzie „gościnią” w jednym z programów.

Rok temu Biejat udostępniła na swoim FB takie zdjęcie:

Magda Biejat udostępnia na FB kontrowersyjne zdjęcie

Napis z transparentu przetłumaczony na język polski brzmi: „Jezus nie jest chu**em, więc wyjmijcie go z mojej c**y”.

Kontrkandydatem na przewodniczącego komisji rodziny był konserwatysta Grzegorz Braun z Konfederacji. Posłowie PiS woleli jednak zdeklarowaną lewaczkę, skandalistkę i aborcjonistkę.

Źródło: Nczas.com

16 KOMENTARZE

 1. A podobno to tylko lewactwo manipuluje… Czy to aby w tłumaczeniu na język polski nie powinno być „… trzymajcie go z dala …” lub „… trzymajcie go poza …”?!

 2. W tym artykule sens zdania jest trochę zniszczony przez to tłumaczenie. Powinno być „Jezus nie jest ch**em, trzymajcie go z dala od mojej c**y” a nie „wyjmijcie go” chodzi tu oczywiście o nauki kościoła.

  • Owszem, jest keep, a nie take, ale to szczegół, bo wystarczy porównanie z początku do śmierci towarzyskiej. Wiośniakom daleko jednak do dobrego towarzystwa.

 3. pis razem z kosciolami podkrecali akcje „stop aborcji „” marsze dla zycia ” , a wystarczylo jedno pociagniecie za sznurek z eurokolchozu a pis juz zmienil zdanie

 4. W komisji jak i w prezydium większość ma PIS. Ta Pani może tylko sobie pokrzyczeć. Dopóki przy władzy będzie PIS o wartości chrześcijańskie możemy być spokojni.

  • Zabieranie pracowitym dla leniwych, to nie są wartości chrześcijańskie.
   Niemniej przejęcie władzy przez wiośniaków, to już powrót na drzewo.

  • Nie chciałbym się wymądrzać więc tylko zacytuję źródło:
   keep out of – to avoid or cause to avoid – thefreedictionary.com.
   Inteligentny człowiek powinien unikać wypowiadania autorytarnych opinii, szczególnie jeśli nie jest ekspertem w danej dziedzinie.

Comments are closed.