Szok! Nurowska chce się bić. Pisarka grozi Pasławskiej – przewodniczącej sejmowej komisji: „Dostanie ode mnie po gębie!” [FOTO]

Maria Nurowska. Foto: PAP
Maria Nurowska. Foto: PAP

Znana z „lewicowej wrażliwości” pisarka Maria Nurowska nie wytrzymała. Kobieta jest oburzona postawą posłów partii Zielonych, którzy poparli kandydaturę „morderczyni zwierząt” na szefową sejmowej komisji Ochrony Środowiska.

„SKANDAL PARTIA ZIELONYCH POPARŁA MYŚLIWYCH W SEJMIE
Zamiast bronić zwierząt razem z PiS i PSL Zieloni poparli wybór morderczyni zwierząt na szefową sejmowej komisji Ochrony Środowiska” – czytamy na profilu Nurowskiej na Facebooku.

„Zawiedli tysiące ludzi broniących praw zwierząt” – dodała pisarka.

„Okazuje się, że myśliwy w spódnicy to Pasławska, która dla przyjemności zastrzeliła kilkadziesiąt ptaków i jeszcze uśmiechnięta fotografowała się przy ich zwłokach, w dodatku jest posłem z ramienia PSL! Miałam rację, nie ufając im za gorsz!” – grzmiała.

Jednak na rozczarowaniu i oburzeniu się nie skończyło. Nurowska wystosowała także groźbę pod adresem Urszuli Pasławskiej.

„Jeśli kiedyś ją spotkam dostanie ode mnie po gębie! Za to zabijanie dla przyjemności. To były dzikie kaczki, które przyleciały setki kilometrów, aby tutaj spotkać śmierć!” – zakończyła.

2 KOMENTARZE

  1. Niech to zgłosi wcześniej,ponieważ E.Michalik nie zdąży się przygotować,Nie mówiąc już o tym,że przygotowanie wanny kisielu też sporo czasu zajmie.

Comments are closed.