Tęczowa propaganda w natarciu. Sprite zachwycony przerabianiem dzieci. Ideologiczna reklama marki należącej do Coca-Coli [VIDEO]

Kadr ze spotu Sprite/Fot. YouTube
Kadr ze spotu Sprite/Fot. YouTube

The Coca-Cola Company, właściciel marki Sprite, wchodzi na nowy poziom walki ideologicznej. Na YouTube pojawił się najnowszy spot reklamowy popularnego napoju gazowanego. O dziwo nie ma w nim ani jednej zielonej butelki. Jest za to cały wachlarz tęczowych opcji, zwieńczony paradą równości.

Przekaz reklamy jest jasny. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że głównym celem spotu nie jest zwiększenie sprzedaży Sprite’a, lecz promocja ideologii gender. W przeszło półtoraminutowym spocie nie ma ani jednej sceny z produktem marki. Jest za to morze tęczowych flag.

W materiale ukazano kilkoro młodych ludzi, którzy nie utożsamiają się ze swoją „płcią biologiczną”. Występują w nim przedstawiciele niemal wszystkich literek ze skrótu LGBTQIA+.

Na początku widzimy młodego chłopaka, któremu matka pomaga namalować kreski na powiekach. Jest także dziewczyna zakładająca spłaszczający gorset, żeby mogła udawać chłopaka. Widzimy przebierańców z tęczowymi tipsami oraz jego „dumną” babcię oraz dzieci malujące serduszko na tęczowej fladze. Nie zabrakło również „tradycyjnego” wątku homoseksualnego. Ojciec jednego z homoseksualistów odwozi „parę” na paradę równości, po czym wzrokiem mającym wyrażać dumę odprowadza swoją latorośl. Wszystko podane jest w otoczce ckliwej muzyki oraz haseł o dumie i radości.

6 KOMENTARZE

  1. Co się dziwić starej k.wie że gromko sprzeciwia się skoro na pewno wiele dzieci dała sobie wyskrobać. Porażające sumienie nie pozwala jej prawdzie spojrzeć w oczy. Być może ma również problemy z lustrem.

Comments are closed.