Sądownictwo w służbie politycznej poprawności. W USA skazano ludzi którzy odkryli handel organami abortowanych dzieci

Procedura zabijania dziecka pokazana w reportażu BBC / Fot. Twitter/screen
Procedura zabijania dziecka pokazana w reportażu BBC / Fot. Twitter/screen

David Daleiden oraz śledczy z Center for Medical Progress zostali uznani za winnych licznych przestępstw i muszą zapłacić miliony za szkody wyrządzone aborcyjnemu gigantowi Planned Parenthood poprzez nagranie ukrytą kamerą prowadzonego przez niego handlu organami aportowanych dzieci – poinformował portal LifeSiteNews.

Tak wygląda sądownictwo politycznej poprawności. Tak karze się ludzi, którzy odkryli obrzydliwy proceder.

Skazani muszą zapłacić 2 mln USD, w tym zawiera się grzywna w wysokości 870 tys. dolarów.

Adwokat obrońców życia zapowiedział wniesienie apelacji, ponieważ – jak podkreślał – „proces był nieuczciwy”. Według obrońcy proces jest zemstą na Davidzie Daleidenie, który ujawnił brudny interes Planned Parenthood skupującej i sprzedającej organy i części ciał płodów.

Mec. Breen powiedział: „Odkrycia Davida ujawniły praktyki tak odrażające, że Kongres Stanów Zjednoczonych skierował przeciwko Planned Parenthood zarzuty kryminalne i wiele stanów oraz wybranych urzędników zdecydowało się pozbawić ją finansowania”.

Sam proces to absolutne kuriozum. Menadżerowie Planned Parenthood przyznali pod przysięgą, że nagrane ukrytą kamerą filmy są prawdziwe, a Planned Parenthood sprzedawała organy dzieci poczętych. Prowadzący sędzia posiadający powiązania z Planned Parenthood wywierał presję na skład sędziowski w celu wydania konkretnego orzeczenia i odrzucał dowody video.

Ten proces oznacza, że mówienie prawdy oraz krytykowanie wpływowych instytucji nie jest już chronione przez prawo napisała organizacja pro-life.

Źródło: wPolityce.pl

1 KOMENTARZ

  1. O.. to jest ostatnia wiadomość przed pójściem spać. Chyba jednak coś jeszcze przeczytam, żeby nie mieć koszmarów. Świat jest piekłem to co robią z tymi dziećmi to jest gorsze niż holokaust i wojna…

Comments are closed.