Tego nie dało się już słuchać! Reakcja Janusza Korwin-Mikkego na expose premiera Mateusza Morawieckiego była bezcenna [FOTO]

Janusz Korwin-Mikke na mównicy sejmowej / Fot. YouTube/NCzasTV
Janusz Korwin-Mikke na mównicy sejmowej / Fot. YouTube/NCzasTV

Expose premiera Mateusza Morawieckiego trwało 1,5 godziny. Przez ten czas szef nowo powołanego rządu przedstawiał cele i zadania, które staną przed nim w najbliższym czasie. Nie wszystkim przemówienie to przypadło do gustu. Najlepiej widać to po reakcji Janusza Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke został po raz kolejny przyłapany w sytuacji, w której wyglądał jakby spał. Zdjęcie jednego z posłów Konfederacji wykonał siedzący w pobliżu Dominik Tarczyński z PiS.

– Kolejne posiedzenie Sejmu, kolejne spanie. Gdy ktoś z Konfederacji będzie pytać mnie, na co idą nasze podatki, to chciałbym powiedzieć, że na spanie Korwina – napisał na Twitterze Tarczyński.

NWiele wskazuje, że sejmowe drzemki mogą stać się tradycją Korwin-Mikkego. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie poseł Konfederacji śpi, zapewne tylko pogrąża się w głębokiej refleksji.

6 KOMENTARZE

  1. Naprawdę, można zasnąć. Morawiecki i Kaczyński mówią ja Gomułka. Nie dość, że ich propozycje są w większości nie do przyjęcia to na domiar ich forma wypowiedzi są nudne, że wbijają w sen.

  2. Jakby ktoś nie wiedział. To Pan Janusz miał problemy ze słuchem i jasno mówi że zamyka oczy żeby wyostrzyć słuch. Jakby tak spał to nie miałby chęci wnosić wniosków formalnych i wypowiadać się na te debilne wypowiedzi „bandy czworga”.

Comments are closed.