Lech Wałęsa zmienił image! Jak teraz wygląda były prezydent? [FOTO]

Lech Wałęsa. Foto: PAP
Lech Wałęsa. Foto: PAP

Lech Wałęsa przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie został zaproszony z okazji 30-lecia swojego przemówienia w Kongresie. Noblista postanowił zmienić swój wizerunek, aby lepiej zaprezentować się na amerykańskich salonach. Zaniepokojonych uspokajamy – słynna koszulka pozostała.

W czasie wizyty Lech Wałęsa rozmawiał z wiceprezydentem USA Mike’m Pence’m. Specjalnie na tę okazję założyciel „Solidarności” zmienił swój wizerunek i nie założył pomarańczowych okularów.

– Dziękuję za spotkanie. Pozostaję pełen uznania za słowa Vice Prezydenta Pence na temat narodu polskiego, który jak przyznał odegrał istotną rolę w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. To ważne dla naszych rodaków słowa, które świadczą o tym, że nasza walka miała duże znaczenie nie tylko w Europie ale i na świecie. Cieszy mnie, że Vice Prezydent Pence obiecał, że dołoży wszelkich starań aby USA nadal mogły skutecznie przewodzić politycznie w świecie dla dobra całej ludzkości – napisał na Facebooku były prezydent.

Jak widać, Wałęsa wciąż ma na sobie koszulkę z napisem „Konstytucja”. Specjaliści z zakresu savoir-vivre mieliby na pewno duże zastrzeżenia co do stroju noblisty.