„Ruska onuca” to pikuś! Telewizja pastora Chojeckiego nazywa Brauna „świetnym narzędziem komunistycznej propagandy” [VIDEO]

Hanna Shen łączy się z
Hanna Shen łączy się z "Idź Pod Prąd"/fot. Twitter Idź Pod Prąd

„Ruski agent”, „ruska onuca” – to już przeszłość. Związana z mediami Sakiewicza korespondentka telewizji pastora Pawła Chojeckiego „Idź Pod Prąd” Hanna Shen przekonuje, że Grzegorz Braun to „bardzo dobre narzędzie propagandy komunistycznej”.

Zauważcie, że prawdy o Chinach obrońca życia poczętego, katolik – nie mówi. Bo on nie mówi, co się dzieje w tej chwili z katolikami w Chinach, gdzie są ogromnie prześladowani. Nie mówi o tym, że kobiety w Chinach poddawane są wymuszonej sterylizacji czy aborcji. Tego od Grzegorza Brauna nie usłyszycie – mówi Hanna Shen, korespondentka „Idź Pod Prąd” na Tajwanie.

On tylko mówi, że dla nas alternatywą jest chińska zbrodnicza armia i chińscy zbrodniarze komunistyczni – twierdzi Shen.

Grzegorz Braun jest naprawdę bardzo dobrym narzędziem propagandy komunistycznej – wypaliła. – Według mnie jest niebezpieczną osobą – kontynuowała.

Pozostaje zaczekać, aż ekipa Chojeckiego w tonie skandalu zauważy, że nikt z Konfederacji nie mówi o głodzie w Etiopii, seksturystyce w Tajlandii oraz problemach rozrodczych pingwinów na Antarktydzie.

Ciekawe, czy reżimowe media podchwycą temat? W końcu Hanna Shen publikowała w „Gazecie Polskiej”, „Gazecie Polskiej Codziennie” czy w „Nowym Państwie”. Co prawda sam Braun jest zdeklarowanym monarchistą, ale nie takie głupoty już puszczano, nawet w utrzymywanej przez nas wszystkich TVP.

Comments are closed.