Zbigniew Stonoga wystąpi w FAME MMA?! Rzucił wyzwanie jednemu z najbardziej wpływowych polityków!

Zbigniew Stonoga. / foto: Prt Sc Facebook
Zbigniew Stonoga. / foto: Prt Sc Facebook

Zbigniew Stonoga, znany kontrowersyjny biznesmen, niedawno wyszedł z aresztu, który bardzo się przeciągnął. Od tego czasu nie przestaje skandalizować. Tym razem podczas transmisji padły zaskakujące słowa.

Zbigniew Stonoga wyszedł z aresztu tuż przed wyborami parlamentarnymi, od tamtego czasu jest bardzo aktywny. Atakował już słownie Jarosława Kaczyńskiego, a także Zbigniewa Ziobrę, a nawet jego rodzinę.

Teraz jednak podczas jednej z transmisji na swoim Facebooku Zbigniew Stonoga ujawnił zaskakującą informację. Czy kontrowersyjny przedsiębiorca pojawi się na FAME MMA?

Zapowiedział on taką możliwość, jednocześnie zdradzając z kim chciałby zawalczyć. – Nie wiem, czy wam to mówić, ale słyszałem, że w jakimś tam MMA mam walczyć czy coś w tym stylu – zaczął Stonoga.

– Dzisiaj zadzwonili do mnie i… będzie się działo. Chciałbym na ring Zbigniewa Z. „mojego przyjaciela”. O Jezu! Ale bym walczył! Nawet bez rękawic – dodał.

Zbigniew Stonoga chyba już nikogo nie może zaskoczyć, możemy więc się właściwie spodziewać wszystkiego. Czyżby czekała nas walka kontrowersyjnego przedsiębiorcy z ministrem sprawiedliwości, którego nazwiska Stonoga nie wymienił?

Źródło: mma.pl