Jesteśmy krok od III Wojny Światowej! Krzysztof Jackowski nie ma żadnych wątpliwości

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. Konflikt na Bliskim Wschodzie może przerodzić się w III Wojnę Światową.

Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu przepowiadał, że Turcja w jakiś sposób zaangażuje się w konflikt w Syrii. Mówił o połowie i końcówce września. Pomylił się niewiele, bo na początku października Turcja postanowiła przeprowadzić militarną operację przeciwko Kurdom na terenie objętej wojną domową Syrii.

Jasnowidz wyczuwa w tym całym zamieszaniu podstęp. Twierdzi, że w tym konflikcie jest drugie dno. – Być może to jest kolejna próba zrobienia bałaganu w Syrii – stwierdził Jackowski.

– W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie – powiedział jasnowidz.

– Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane – dodaje.

Na pytanie czy powinniśmy się bać wybuchu III wojny światowej Jackowskie zdecydowanie odpowiedział: – W tym miejscu (Bliski Wschód – przyp. red.) na pewno tak, ponieważ ruchy Stanów Zjednoczonych w stosunku do Syrii są bardzo niezrozumiałe. To wygląda mi na podstęp – powiedział Krzysztof Jackowski.

Źródło: se.pl

Comments are closed.