Jesteśmy krok od III Wojny Światowej! Krzysztof Jackowski nie ma żadnych wątpliwości

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. Konflikt na Bliskim Wschodzie może przerodzić się w III Wojnę Światową.

Krzysztof Jackowski już kilka miesięcy temu przepowiadał, że Turcja w jakiś sposób zaangażuje się w konflikt w Syrii. Mówił o połowie i końcówce września. Pomylił się niewiele, bo na początku października Turcja postanowiła przeprowadzić militarną operację przeciwko Kurdom na terenie objętej wojną domową Syrii.

Jasnowidz wyczuwa w tym całym zamieszaniu podstęp. Twierdzi, że w tym konflikcie jest drugie dno. – Być może to jest kolejna próba zrobienia bałaganu w Syrii – stwierdził Jackowski.

– W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie – powiedział jasnowidz.

– Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane – dodaje.

Na pytanie czy powinniśmy się bać wybuchu III wojny światowej Jackowskie zdecydowanie odpowiedział: – W tym miejscu (Bliski Wschód – przyp. red.) na pewno tak, ponieważ ruchy Stanów Zjednoczonych w stosunku do Syrii są bardzo niezrozumiałe. To wygląda mi na podstęp – powiedział Krzysztof Jackowski.

Źródło: se.pl

4 KOMENTARZE

  1. Pan Jackowski ma rację! Konflikt na Bliskim Wschodzie MOŻE przerodzić się w III Wojnę Światową!
    Jak nie dzisiaj, to jutro; a jak nie jutro to pojutrze… Itd, itp…
    A ja nie mam żadnej wątpliwości, że w Człuchowie pewnego dnia spadnie śnieg – prędzej czy później!
    (Pan Jackowski o już mającej wybuchnąć wojnie nieustannie ględzi od wielu lat. I choć to człek już wiekowy; ma ciągle sporą szansę na jej zobaczenie)

  2. Tak realnie to pan Krzysztof jest niezłym jasnowidzem, ale raczej słabym strategiem. Było kilka o wiele groźniejszych konfliktów niż potyczko Turcji z Kurdami. np. Korea Północna gdyby przeprowadziła atak nuklearny na USA i może włączyła się w to ROsja to kto wie, na ale p. Krzsztofie coś pan przewidział mniej więcej , ale takich bitew to było w historii kilkaset jak nie w tysiące

  3. Pan Jackowski to leń, któremu nie chce się wziąć za prawdziwą pracę. Znalazł sobie metodę na życie. Wizje na zawołanie. Na temat każdego głośniejszego tematu. Byle by się o nim mówiło. Sorry ale co po niektóre talk show mają wiecej wiarygodności. Tak czy inaczej wstyd mi że nasz kraj powzala by tacy ludzir dorabiali się często na cudzej krzywdzie

Comments are closed.