Kaczyński UPOKORZONY przez Mateusza Morawieckiego. Premier zrobił TO z każdym, tylko nie z nim [VIDEO]

Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak Źródło: TVP

Po wygłoszeniu exposé premier Mateusz Morawiecki zszedł z mównicy, odebrał kwiaty i gratulacje, oraz przywitał się z członkami rządu i prominentnymi politykami PiS. Jedną ważną osobę jednak pominął.

We wtorek prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki wygłaszał exposé, w którym przedstawił nowe obietnice rządu PiS.

O jakości jego wystąpienia można by długo dyskutować, jednak posłowie Prawa i Sprawiedliwości byli wniebowzięci i gdy tylko Morawiecki skończył mówić na sali plenarnej rozległy się gromkie brawa.

Gdy premier zszedł z mównicy dopadli go działacze z kwiatami i gratulujący mu posłowie PiS. Morawiecki przywitał się z członkami rządu i prominentnymi politykami partii rządzącej.

Rękę do premiera wyciągnął również Jarosław Kaczyńskie, jednak Morawiecki odwrócił się w tym momencie na pięcie i zignorował prezesa PiS.

Czy Kaczyńskie zapamięta mu to upokorzenie?

4 KOMENTARZE

  1. a może zajmiecie się wspólnym wrogiek Polski czyli O/PSL.komuchami ? Chcecie koniecznie skłócic i osłabić prawicę ? Robicie krecia antypolska robotę

    • Właśnie zajmują się komuchami. A niby jakimi innymi komuchami mają się zajmować? Tymi co nie rządzą i nie mają wpływu obecnie na ustawodawstwo, np. Nowotką, Bierutem czy Kwaśniewskim? Najważniejsze zwalczać komuchów, którzy obecnie są przy korycie, na innych być może przyjdzie czas. Ze spokojem.

    • Andrzej może idź przeczytać jakąś książkę. Ja się też mogę nazwać ufoludkiem. Jak oni są prawicą to ja jestem przybyszem z matplanety.

Comments are closed.