Komisja obradowała, a Jachira pajacowała. Zobacz, jak się mizdrzyła [VIDEO]

Klaudia Jachira podczas obrad komisji / Fot. Twitter
Klaudia Jachira podczas obrad komisji / Fot. Twitter

Poseł Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej wprowadza polską politykę na wyżyny absurdu. Jak widać na załączonym filmie, nie była zainteresowana pracami komisji, do której należy. Priorytetem okazało się zrobienie odpowiedniego selfie.

31-letnia Jachira wypromowała się w internecie wątpliwej jakości filmikami, które miały przede wszystkim skandalizować. Sama nazywała je sztuką i porównywała się nawet do Witolda Gombrowicza.

Najwyraźniej części społeczeństwu taka forma uprawiania polityki się spodobała, gdyż Jachira w minionych wyborach parlamentarnych otrzymała 6434 głosów w Warszawie. Z ósmym najwyższym wynikiem na liście KO otrzymała mandat poseł.

W Sejmie przypadło jej zasiadać w Komisji Łączności z Polakami za Granicą oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Jak wykonuje swoje obowiązki, można zobaczyć na filmie poniżej.

1 KOMENTARZ

  1. Warszawa, której mieszkańcy z przeważającej mierze składają się ze spadkobierców sowieckich elit poszerzonych o ludzi awansu społecznego, którzy przybyli za pracą z małych miasteczek, takich sobie przedstawicieli wybrała.

Comments are closed.