Tego nie dało się już słuchać! Reakcja Korwin-Mikkego na expose premiera Mateusza Morawieckiego? Bezcenna! [FOTO]

Janusz Korwin-Mikke na mównicy sejmowej fot. NCzasTV
Janusz Korwin-Mikke na mównicy sejmowej fot. NCzasTV

Expose premiera Mateusza Morawieckiego trwało 1,5 godziny. Przez ten czas szef nowo powołanego rządu przedstawiał cele i zadania, które staną przed nim w najbliższym czasie. Nie wszystkim przemówienie to przypadło do gustu. Najlepiej widać to po reakcji Janusza Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke został po raz kolejny przyłapany w sytuacji, w której wyglądał jakby spał. Zdjęcie jednego z posłów Konfederacji wykonał siedzący w pobliżu Dominik Tarczyński z PiS.

– Kolejne posiedzenie Sejmu, kolejne spanie. Gdy ktoś z Konfederacji będzie pytać mnie, na co idą nasze podatki, to chciałbym powiedzieć, że na spanie Korwina – napisał na Twitterze Tarczyński.

NWiele wskazuje, że sejmowe drzemki mogą stać się tradycją Korwin-Mikkego. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie poseł Konfederacji śpi, zapewne tylko pogrąża się w głębokiej refleksji.

2 KOMENTARZE

  1. Przecież w jednym z ostatnim wywiadów wyraźnie powiedział, że w czasie wojny pocisk uderzył w jego dom i wtedy zginęli jego rodzice, a on stracił słych na jedno ucho. Obecnie, zamyka oczy często, aby moc lepiej skoncentrować się na ważnych dla niego wypowiedziach innych osób.

    Jeśli to prawda, a nie mam podstaw, aby sądzić inaczej, to w jakiś sposób JKM jest osobą niepełnosprawną. Może pan tarczyński wypowie się też na temat dlaczego prześladuje osoby niepełnosprawne?

  2. Tarczyński to chan. JKM to starszy pan którego organizm nie jest w stanie tak intensywnie pracować musi się zregenerować. Przypominam że prezydent Komorowski również przysypial na koncertach w Filharmonii jakoś nikt tego nie zauważył a jest dużo mlodszy. Wyzwanie od niepełnosprawności świadczy niskim poziomie intelektualnym piszącego po prostu

Comments are closed.