„Życiowy dramat” Antoniego Macierewicza. Student zrobił mu coś STRASZNEGO [VIDEO]

Antoni Macierewicz Źródło: PAP

Antoni Macierewicz 12 listopada był marszałkiem seniorem Sejmu RP, jednak ten dzień to nie było dla niego nic przyjemnego. Jak donosi „Super Express” pewien student z prawa działający w ramach grupy śmieszności, czyli Obywateli RP, postanowił ośmieszyć posła Prawa i Sprawiedliwości.

Dużo się działo 12 listopada. Gorąco było w Sejmie, gdzie miało miejsce pierwsze posiedzenie IX kadencji, które otworzył marszałek senior Antoni Macierewicz. Były minister obrony narodowej w ostrych słowach mówił o obecnej sytuacji w Polsce.

W tym samym czasie pod Sejmem trwała jednak manifestacja Obywateli RP. Ci oczywiście ośmieszają się od dłuższego czasu, nie inaczej było tym razem. Czy student prawa mógł przyprawić Antoniego Macierewicza o „życiowy dramat”? Zdaniem największych mediów sprzyjających opozycji tak właśnie było.

Nie wątpimy w to, iż Antoni Macierewicz dogłębnie przejął się wymierzoną w niego manifestacją, na której pojawił się między innymi skompromitowany autor – Tomasz Piątek. Manifestację tę bogato relacjonował w mediach społecznościowych student prawa – Michał Szymanderski-Pastryk.

– Pod Sejmem dzisiaj kolorowo. Obok Obywateli RP stoi demonstracja przeciwko wpływom rosyjskim w polskim rządzie i mianowaniu Antoniego Macierewicza na Marszałka Seniora – napisał na Twitterze Szymanderski-Pastryk.