Pewny siebie Elon Musk chciał pokazać, że jego nowy samochód jest kuloodporny i… Dobrze, że w środku nikogo nie było! [VIDEO]

Elon Musk prezentuje Teslę Cybetruck Źródło: YouTube AFP News Agency

Miliarder Elon Musk jest prawdziwym showmanem – lubi sam prezentować kolejne wynalazki wychodzące spod skrzydeł jego wielu firm. Tym razem pokazywał opinii publicznej „niezniszczalną” Teslę Cybertruck. Nie wszystko jednak poszło po myśli bogacza.

Nowy samochód ze stajni Tesli, to elektryczna terenówka, zdolna przewieźć quada, a nawet naładować mu baterie, jeśli też jest pojazdem elektrycznym.

Musk chwalił się przed konferencją, że samochód jest niezniszczalny. Był tak pewien swego, że pozwolił mężczyźnie z widowni rzucić jakimś przedmiotem w szybę auta,

Ochotnik zamachnął się, rzucił i… zbił szybę. Następnie powtórzył czynność i kolejna szyba również nie oparła się jego rzutowi.

Co prawda, szkło nie wpadło do środka, więc potencjalni pasażerowie byliby bezpieczni, ale szyby po uderzeniu stały się nieprzejrzyste.

Jeżeli testy bezpieczeństwa Musk przeprowadza dopiero na konferencjach dla mediów, to dobrze, że nikt nie siedział w środku samochodu.

Poza tym „drobiazgiem” samochód prezentuje się naprawdę świetnie, ale warto poczekać na jakieś nagrania z terenu.

6 KOMENTARZE

  1. Skoro swoimi komentarzami pod artykułami politycznymi marazilem wasz portwel …to bardzo przeprasz ..I..
    PS. Zna ktoś portale gdzie można wyrażać swoją opinię o świecie?

  2. Znajcie różnice między nierozbijalną, a nie rozstrzaskiwalną szybą. W każdym innym samochodzie można rozbić szybę łokciem, gdzie tutaj nawet większy młotek mógł by nie dać rady

  3. Ktoś tu chyba nie wie jak działają kuloodporne szyby. Nie ma takiego materiału na swiecie, który by był w 100% transparentny i… Odbijał kule.

Comments are closed.