Pilne! Daniel Olbrychski w szpitalu. Słynny aktor miał wypadek

Daniel Olbrychski. / źródło: PAP/Piotr Polak
Daniel Olbrychski. / źródło: PAP/Piotr Polak

Wypadek z udziałem Daniela Olbrychskiego potwierdziła policja. Pomocy udzielili mu ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego w Otrębusach.

Aktor Daniel Olbrychski miał jechać środkiem drogi niedaleko stadniny w Żółwinie na skuterze bez włączonych świateł. W pewnym momencie zderzył się z autem osobowym.

Po wypadku aktor nie stracił przytomności, ale był potłuczony i zakrwawiony. Po zbadaniu przez Policję trzeźwości obu kierowców aktor został przewieziony do szpitala.

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu „Van Gogi” – poinformowała żona aktora – Krystyna Demska-Olbrychska.

Około godziny 16:30 w Żółwinie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia motoroweru z samochodem marki Opel. Obaj kierujący byli trzeźwi – potwierdziła podinspektor Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W 2015 roku aktor stracił prawo jazdy na trzy lata po tym, jak podczas kontroli okazało się, że miał 0,9 promila w wydychanym powietrzu.

Źródło: Polsat News