Szydło krytykuje PiS. Nie zgadza się na oddanie przewodnictwa Komisji Rodziny lewackiej aborcjonistce [Wideo]

Beata Szydło podczas Pikniku Rodzinnego #DobryCzasPL w Parku Etnograficznym, 21 bm. w Tokarni fot. PAP/Piotr Polak
Beata Szydło podczas Pikniku Rodzinnego #DobryCzasPL w Parku Etnograficznym, 21 bm. w Tokarni fot. PAP/Piotr Polak

Była premier nie kryje niezadowolenia z tego co wydarzyło się w Komisji Rodziny. Posłowie PiS zagłosowali za aborcjonistką i orędowniczką małżeństw homoseksualnych. Ta deyzja bardzo nie podoba się byłej premier

– To co zbudowaliśmy przez ostatnie 4 lata, ten fundament programu Zjednoczonej Prawicy, który oparł się na rodzinie, to powinno być kontynuowane. Bardzo poważnym błędem jest oddanie przewodnictwa Komisji Rodziny w Sejmie – powiedziała Beata Szydło.

Była premier wystąpiła na konferencji „Od tolerancji do despotyzmu. Lewicowy marsz na Polskę”. Wydarzenie zorganizował europoseł Ryszard Legutko w siedzibie Zgromadzenia Księży Misjonarzy

Europoseł Szydło podkreśliła, że w związku z dużą reprezentacja ugrupowań skrajnie lewicowych istotnym było powierzenie tej właśnie komisji ludziom, którzy będą bronić tradycyjnego modelu rodziny.

Przypomnijmy – posłowie PiS mając do wyboru aborcjonistkę i orędowniczkę małżeństw homoseksualnych i Grzegorza Brauna z Konfederacji wybrali kandydatkę Lewicy.

Źródło: Twitter / Niedziela

4 KOMENTARZE

  1. Droga pani premier! Jest pani dostatecznie długo w polityce żeby dobrze wiedzieć, że Najpierwszy Szeregowy Poseł z Żoliborza NIENAWIDZI wszystkich, którzy są prawdziwą prawicą.
    Ten osobnik jest lewicowcem wychowanym na Trockim i Nitschem.
    Czego sie pani spodziewa po kimś tak pokrętnie lewicowym?

Comments are closed.