Przejmujące nagranie z Iranu: 13-letnia córka płacze pod więzieniem. Jej tata został skazany na śmierć za przejście na chrześcijaństwo [VIDEO]

13-letnia córka płacze pod więzieniem, gdzie jej tata przebywa skazany na śmierć za przejście na chrześcijaństwo Źródło: Twitter Mag

Na Twitterze pojawiło się przejmujące nagranie z Iranu. Widać na nim 13-letnią dziewczynę, która płacze pod więzieniem, w którym przebywa jej tata. Mężczyzna został skazany na śmierć za konwersję na chrześcijaństwo.

To nagranie pokazuje jaki dramat przeżywają na co dzień chrześcijanie w krajach muzułmańskich. Wedle opisu autora, na wideo widać 13-latkę, która rozpacza pod więziennymi murami, z powodu ojca, który ma zostać zabity za to, że się ochrzcił.

– Boże, pomóż mi! Nie widziałem mojego taty od 4 lat. O Boże, pozwól mi go zobaczyć. Nie mogę bez niego żyć. Nie zabijajcie mojego taty! Zabij mnie zamiast niego – ma krzyczeć dziewczyna.

„W ubiegłym roku na świecie zginęło co najmniej 4305 chrześcijan a ponad 1,8 tys. świątyń zostało zniszczonych lub przynajmniej zaatakowanych. Dane powyższe przedstawił w rozmowie z madryckim dziennikiem „ABC” dyrektor krajowego oddziału papieskiego stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie (PKWP) Javier Menéndez Ros” – dowiadujemy się z portalu „Z Chrystusem”.

Chrześcijaństwo jest obecnie najbardziej prześladowaną religią na świecie. Poza zabijaniem chrześcijan powszechnymi zjawiskami są: dyskryminacja, represje polityczne, wysiedlenia i wiele innych.

Źródło: Z Chrystusem/Nczas

4 KOMENTARZE

  1. Co na to walczący o „prawo człowieka”, „prawo zwierząt”, „klimatu” i innych wydumanych masońskich bzdur?

    • Jak to co? Winny jest Biały, faszystowski Polak! Jakżeby inaczej…

  2. Co na to wspominający dobre podobno traktowanie rodzin polskich żołnierz Andersa w Iranie, oraz rzekome zakochanie Iranu w Polsce (katolickiej). Zwierzęta? Nie? Dwunożne są najobrzydliwsze.
    Razem z małpami.

Comments are closed.