Bojownik z ISIS gwałcił ją kilka razy dziennie gdy miała 14 lat. Po latach spotkała go w programie telewizyjnym i zemdlała [VIDEO]

Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie przez bojownika ISIS Źródło: FB KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe

Ashraq Haji Hamid, to Jazydka która została niewolnicą w obozie bojowników ISIS, gdzie była gwałcona kilka razy dziennie. Po latach spotkała swojego oprawcę w programie telewizyjnym.

W sierpniu 2014 ISIS zaatakowało Sinjar w Iraku, zabijając przy tym tysiące Jazydów i biorąc ich żony i córki w niewolę. Wśród nich była Ashraq Haji Hamid, która została zabrana do Mosulu, gdzie Abu Hamam kupił ją za sto dolarów.

– Wybrał mnie, a potem pociągnął za włosy. Nie spodziewałam się, że będą mnie gwałcić, bo miałam zaledwie 14 lat. Ale oni skuli mnie kajdankami i gwałcili, jeden po drugim – powiedziała w „The Independent” o swoim koszmarze.

„Byłam tylko dzieckiem. Nie rozumiałam co się dzieje”

Hamam próbował wywołać u młodej dziewczyny syndrom sztokholmski. Po gwałtach, których dokonywali na niej jego towarzysze, obiecywał jej wolność. Sam jednak również ją wykorzystywał.

– Obiecał, ze pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił. Byłam tylko dzieckiem i niczego nie rozumiałam – powiedziała Hamid.

Uciekła do Niemiec. Odnalazł ją

W 2015 roku, 15-letniej już Hamid, udało się w jakiś sposób uciec z obozu i przedostać do Niemiec. Sądziła, że tam będzie bezpieczna, jednak dziurawy system przyjmowania uchodźców sprawił, że na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę.

Dziewczyna znów musiała uciekać i się ukrywać. Po kilku latach postanowiła wrócić do rodzinnego Iraku, gdzie całą sprawę przedstawiła organom ścigania.

Służbom udało się schwytać Hamama i osadzić w więzieniu.

„Dlaczego to zrobiłeś? Miałam tyle lat co twoja córka”

Dziś Hamid ma 19 lat. Po latach opowiedziała o swoim dramacie na antenie irackiej telewizji. Włodarzom stacji udało się doprowadzić do konfrontacji dziewczyny z gwałcicielem.

Ubrany w więzienny uniform Hamam stanął ze spuszczoną głową przed swoją dotychczasową ofiarą.

– Zniszczyłeś mi życie. Okradłeś mnie ze wszystkich moich marzeń – powiedziała swojemu oprawcy dziewczyna – Dlaczego mi to zrobiłeś? Miałam 14 lat. Tyle samo co twoja córka, twój syn lub siostra.

Spotkanie było dla Hamid zbyt dużym obciążeniem psychicznym i pod koniec nagrania wideo widać jak dziewczyna mdleje.

Niezwykła konfrontacja w irackiej telewizji. Młoda Jezydka i jej oprawca z Państwa Islamskiego, który zgwałcił ją kilka lat temu, gdy miała 14 lat.Zniszczyłeś mi życie. Byłam w wieku twoich dzieci, twojej siostry – mówi.

KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe 发布于 2019年11月30日周六

Źródło: The Independent

5 KOMENTARZE

  1. Powinni dać jej broń i pozwolić w tej transmisji tego islamskiego psa zastrzelić. Być może byłoby to w miarę sprawiedliwe…? W tak barbarzyńskiej sprawie rachunków nie da się wyrównać.

    • To by ją raczej w konsekwencji zabiło psychicznie.. Niczego by nie uleczyło..
      Nie da się wyrównać, jak sam napisałeś – niczym. Miała okazję powiedzieć to oprawcy w twarz przed społecznością – to spore piętno..

  2. Dlaczego użyto słowa „bojownik”? Bandzior, zwyrodnialec. Ich nawet trudno nazwać terrorystami. To są zbrojne watahy łupieżców, nic więcej. Proszę redakcję NC, nazywać rzeczy po imieniu. Wchodząc w narrację polit-poprawności, stajecie po stronie GW i reszty mediów.

Comments are closed.