Greta Thunberg i jej matka to eko-hipokrytki? Zobacz co mają w domu [FOTO]

Greta Thunberg i jej matka Malena Ernman Źródło: Facebook WCALE NIE SEBKI

Greta Thunberg to młoda lewicowa eko-aktywistka, która zamiast kończyć liceum woli pływać po świecie i krzyczeć, że źli bogaci biali mężczyźni niszczą planetę. Jej oparciem mają być dla niej rodzice – aktor Svante Thunberg i śpiewaczka operowa Malena Ernman.

Greta Thunberg jest bardzo rygorystyczna wobec siebie i ludzi wokół w takich kwestiach jak np. podróżowanie – na zagraniczne szczyty klimatyczne Greta podróżuje tylko statkami.

Okazuje się jednak, że albo nie potrafi do swoich postulatów przekonać swoich najbliższych, albo jest po prostu oszustką, która znalazła sobie taki, a nie inny pomysł na życie.

W Internecie pojawiło się wspólne zdjęcie Grety i jej mamy, zrobione w ich domu. W tle zdjęcia widać fotel, który jak się okazuje, wykonany jest ze skóry zwierzęcej, co mocno kłóci się z poglądami prezentowanymi przez Thunberżankę publicznie.

Jej rodzice również kreują się na silnie lewicowych, ale krytykowanie bogatych kapitalistów nie przeszkadza im w wydawaniu prawie 10 tys. euro na fotel.

Fotel, który prawdopodobnie znajduje się w domu rodzinnym Grety Thunberg
Źródło: Facebook
Fotel, który prawdopodobnie znajduje się w domu rodzinnym Grety Thunberg
Źródło: Facebook

Aj, Greta… Gdyby te biedne krowy, z których skór zrobiono obicia mogły mówić, to zapewne zwróciłyby się do Ciebie i zapytały… HOW DARE YOU?!

Źródło: WCALE NIE SEBKI

8 KOMENTARZE

  • No, to nie jest nowy pomysł, co gorsza krowy też sikają i wydalają azot do środowiska, którego to azotu poziom obniżyć zobowiązała się Holandia, więc właśnie tamtejszy rząd postanowił zmniejszyć populację holenderskich krów, do tego ponieważ samochody jeżdżące wolniej wydalają mniej szkodliwych substancji (podobno) obniżono prędkość na autostradach do 100km/h
   Podobne ograniczenia czekają rolników niemieckich.

 1. Może zwierzę zdechło z przyczyn naturalnych zostało pozbawione skóry która już nie była mu potrzebna :), kiedyś przerabiano ludzi na mydło, nie zdziwię się jak niektórych najeźdźców z Afryki też przerabiają na części zamienne :)
  Gretta ma 16 lat a mamusia Malena nadal bierze ją na kolana :)
  Globalne ocieplenie zmiany klimatu a USA, Kanadzie atak zimy :)

 2. A może zamiast zmniejszania pogłowia zwierząt, zmniejszyć ilość aut i samolotów i przerzucić się na bryczki…….. Taka sobie konkluzja.

Comments are closed.